Відкрите заняття в старшій групі "Космічна подорож"

23.11.2016 року у Херсонському ясла-садку №27 було проведено відкритий перегляд інтегрованого заняття у старшій групі «Космічна подорож» , метою якого стало формування у дітей уявлень про Всесвіт, Сонце, Сонячну систему. Діти з задоволенням здійснили уявну мандрівку в космос , відчули себе частиною прекрасного Всесвіту, закріпили та поглибили знання про планету Земля, про зв'язок людини з космосом.

Вихователь Гречкіна О.І уміло поєднала сюжетно-ігрову форму проведення заняття з пізнавально-розвиваючою активністю дітей, використовуючи логічні вправи, математичні задачі, художнє слово, загадки, музичні ігри.

Практична частина заняття була представлена конструкторським бюро, де діти з великим інтересом і захопленням конструювали макети ракет, проявляючи творчі здібності.

Проведене заняття пробудило в дітей відчуття гордості за свою планету, бажання бережливо ставитись до всього , що нас оточує і пізнавати світ , отримуючи нові знання.