/Files/images/28cd2281682389b99c8dd355ceab47e2.jpg


Шановні батьки!

Набір дітей до ЗДО №27

на 2021 - 2022 навчальний рік завершено.

I молодша група (від 2 до 3 років) -
набір дітей завершено

II молодша група (від 3 до 4 років) -
можливий добір 6 дітей

Середня група (від 4 до 5 років) -
можливий добір 8 дітей

Старша група (від 5 до 6 років) -
добір у разі вивільнення місць

Постанова

25.08.2021 №8

Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Алгоритм дій директора ЗДО у разі виявлення у вихованця та/або працівника ЗДО ознак гострого респіраторного захворювання

Директор ЗДО в межах компетенції має забезпечити виконання зазначеної постанови. До початку навчального року необхідно визначити порядок відокремлення осіб, у яких виявлено ознаки гострого респіраторного захворювання, від інших вихованців та працівників ЗДО, а також процедуру інформування батьків (інших законних представників) та консультування з ними і сімейними лікарями/органами управління охороною здоров’я для прийняття узгодженого рішення щодо направлення дітей (з батьками або особами, які їх заміняють) додому або (за наявності підстав) щодо направлення вихованців/педагогів/працівників до закладу охорони здоров’я.

І. Дії директора ЗДО у разі виявлення у вихованця ознак гострого респіраторного захворювання

1. У разі виявлення у вихованця ознак гострого респіраторного захворювання, до приїзду батьків або інших законних представників дитини, вихованці знаходяться в масках постійно до вирішення питання щодо направлення їх додому чи до закладу охорони здоров’я.

2. До прийняття відповідного рішення необхідно направити вихованця до спеціально відведеного приміщення ЗДО (ізолятора) в супроводі працівника закладу дошкільної освіти (ним може бути сестра медична старша ясел-садка або, в разі відсутності медичного працівника, педагог або інший працівник закладу (далі – уповноважена особа), визначений директором ясел-садка або його заступником) та невідкладно поінформувати батьків (інших законних представників). Переконайтеся в тому, що батьки вихованця знають, як зв’язатися з уповноваженою особою. Ця особа має бути забезпечена стандартними засобами захисту, а також повинна дотримуватися заходів безпеки при догляді за особами з підозрою на COVID-19: носити маску і дотримуватися необхідної дистанції.

У разі, якщо дитина налякана і болісно переживає власний стан, уповноважена особа має заспокоїти дитину і залишатися з нею в окремому приміщенні, що добре провітрюється, не знімати маску і дотримуватися дистанції.

3. Сестра медична старша або уповноважена особа має надіслати екстрене повідомлення форми 058/о про підозру на інфекційне захворювання до лабораторного центру (відповідного його підрозділу).

4. Сестра медична старша або уповноважена особа ясел-садка реєструє випадок в журналі реєстрації форми

О6О/о.

5. Сестра медична старша або уповноважена особа телефонує батькам та/або сімейному лікарю, викликає (за потреби) швидку допомогу, після прибуття батьків відправляє з ними дитину додому. За наявності показань для госпіталізації швидка медична допомога доставляє дитину до стаціонару.

6. Сестра медична старша або уповноважена особа співпрацює з епідеміологами лабораторного центру в ході епідеміологічного розслідування і допомагає їм визначати коло контактних осіб:

· які знаходилися разом в одному приміщенні (групі);

· які контактували в побуті.

7. Ніхто з працівників ЗДО, у тому числі сестра медична старша чи уповноважена особа, які опікуються підозрілим випадком або підтвердженим випадком COVID-19, не має права розголошувати імені хворого або того, у кого підозрюють COVID-19, задля збереження лікарської таємниці. Обов’язок закладу освіти — запобігати булінгу та стигматизації у зв’язку з

COVID-19.

ІІ. Дії директора ЗДО у разі отримання позитивного тесту на SARS-CoV2 у вихованця:

У разі отримання позитивного результату тестування на SARS-CoV2 вихованця необхідно:

· направити додому на самоізоляцію контактних осіб (групу) (згідно з Додатком 2 до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)»)

на 14 днів.

· забезпечити позачергове проведення дезінфекції та генеральне прибирання приміщення ясел-садка/групи тощо;

· для групи, яка перебуває на самоізоляції, організувати освітній процес за допомогою технологій дистанційного навчання;

· якщо захворювання на COVID-19 підтвердилося і в контактних осіб, директор ясел-садка може прийняти рішення про організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання для кількох груп або закладу дошкільної освіти в залежності від наявності підтверджених випадків в одній чи кількох групах;

· сестра медична старша ясел-садка або уповноважена особа має співпрацювати з епідеміологами лабораторного центру в ході епідеміологічного розслідування.

ІІІ. Якщо на COVID-19 захворів педагог, інший працівник ЗДО необхідно:

1. працівники ЗДО, які перебували у контакті з особами, в яких лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19, не виходять на роботу та невідкладно звертаються за медичною допомогою;

2. якщо температура, кашель, нежить у працівника ясел-садка з’явилися під час роботи, він має невідкладно залишити заклад дошкільної освіти і звернутися до закладу охорони здоров’я за медичною допомогою; якщо ж у нього виникли такі небезпечні симптоми, як задишка, частий сухий кашель, біль у грудній клітці, температура, яку складно знизити, виражена блідість чи синюшність шкіри, повторне блювання, необхідно викликати екстрену допомогу, попередивши медиків, що є підозра на COVID-19

У приміщенні, де знаходився хворий педагог/працівник, слід провести поза графіком провітрювання та дезінфекцію поверхонь.

ІV. Інформування учасників освітнього процесу про випадок COVID-19 у ЗДО:

1. Переконайтеся, що працівникам закладу дошкільної освіти та батькам вихованців відомо, що ніхто не має відвідувати ясла-садок, якщо у нього температура, кашель, нежить. Переконайтеся, що вони розуміють, що мають залишатися вдома, якщо контактували з хворим.

2. Попросіть, у разі підозри, контакту чи хвороби на COVID-19 педагогів/працівників ясел-садка і батьків вихованців повідомляти про це педагога/сестру медичну старшу/адміністрацію.

3. Нагадуйте працівникам ясел-садка та батькам вихованців про особливу небезпеку COVID-19 та необхідність дотримуватися дистанції, регулярно мити руки, уникати скупчення людей, провітрювати приміщення.

4. Пояснюйте, як можна зменшити стрес: більше спілкуватися з рідними телефоном або онлайн, займатися улюбленими справами.

5. Порадьте батькам, як зробити родинне помешкання безпечнішим для дорослих та дітей (регулярно дезінфікувати поверхні й провітрювати приміщення).

6. Закликайте звертатися до лікаря/лікарки телефоном у разі появи небезпечних симптомів.

/Files/images/43 Алгоритм дій за підозри COVID-19.jpeg

/Files/images/изображение_viber_2020-05-24_13-01-24.jpg

/Files/images/изображение_viber_2020-05-23_10-03-10.jpg/Files/images/98731881_652654625317239_5446882996575535104_n.jpg/Files/images/99092863_652654635317238_777463353445449728_n.jpg

Телефони "гарячої" лінії Херсонської обласної ради:

- для населення області - 0-800-507-574;

- для мешканців м.Херсона - 45-51-89

Для бажаючих зареєструвати дитину чи переглянути стан черги необхідно зайти в розділ "Електронна реєстрація дітей до дитячого садка"

Електронна реєстрація дітей

до дитячого садка

Творчий пошук, віра в дитину, тепла атмосфера добра і взаєморозуміння, психолого-педагогічне проектування розвитку кожного вихованця в ЗДО № 27 — це практичне підтвердження крилатих слів С. Русової: "Дошкільна установа має бути "хатою радості", де діти могли б навчатись без примусу, гратися, перебувати в оточенні щирої приязні, задовольняючі свої дитячі, такі своєрідні інтереси і потреби".

/Files/images/банер.jpg

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

Для покращення інформування громадян, які зазнали негативного впливу збройного конфлікту, щодо реалізації їх прав на освіту, пропонується безкоштовний мобільний додаток «Твоє право».

У безкоштовному мобільному додатку «Твое право» висвітлені питання освіти, які актуальні для людей, що залишились на тимчасово окупованих територіях та внутрішньо переміщених осіб. Додаток містить інформацію:

- про дошкільну освіту;

- повну загальну середню освіту (перелік шкіл, де організовано дистанційне навчання, дистанційне навчання для жителів ОТГ та особливості отримання атестату);

- про особливості професійної (професійно-технічноі) освіти;

- про вищу освіту (проходження ЗНО порядок зарахування жителів ТОТ, спрощена процедура вступу через центри «Донбас-Україна», соціальна стипендія);

- про відновлення документів про освіту (атестат про повну загальну середню освіту, диплом про закінчення закладів вищої освіти).

- завантажити для Android:

https ://play.google.com/store/apps/detai 1s?ід=сот. floor 12apps.tvoepravo

- завантажити для iOS:

https://itunes.apple.com/иаlарр/ід 1461098423.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.