Правила прийому дітей до ЗДО

Зарахування дітей до закладу можливе лише через електронну реєстрацію. Пильнуйте уважно за електронною чергою та за кількістю вільних місць у групі. Добір до укомплектованих груп протягом року можливий тільки у разі вивільнення місць.

Прийом дітей переддошкільного віку (від 2 до 3 років) та дошкільного віку (від 3 до 6 років) здійснюється упродовж навчального року за наявності вільних місць.

Зарахування дитини до закладу здійснюється у присутності батьків з дитиною на підставі документів, визначених чинним законодавством:

- заява батьків або осіб, які їх замінюють;

- медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;

- копія свідоцтва про народження дитини.

Батьки, які не отримали статус «До зарахування» дитини через відсутність місць, можуть залишити її у черзі до появи вільного місця. У цьому разі дитина буде автоматично перенесена в чергу на наступний рік відповідно до дати реєстрації та віку дитини.

За батьками залишається право, видалити дитину із черги чи зареєструвати її до іншого закладу.

У випадку недоукомплектування груп, директор комплексу здійснює прийом упродовж календарного року відповідно до електронної черги ( відповідно до списків сформованих електронною базою даних). Директор розглядає заяви у порядку їх реєстраційних номерів у черзі.

Батьки, зареєстрованих дітей пільгової категорії, через 10 днів після реєстрації, повинні надати документи, які засвідчують обрану пільгу та залишити копію документа про пільгу (додати зазначений документ до реєстраційної форми)