Гра -драматизація "Пан Коцький"

14.11.16 в Херсонському ясла-садку №27 в старшій групі «Барвінок» була проведена драматизація казки «Пан Коцький», що проходила відповідно до тижневого планування «Тварини».
Мета заходу: ознайомити дітей українськими народними казками, вчити переповідати зміст, перевтілюватися у казкових героїв, які наділені людськими якостями, вчити передавати настрій, характер , емоції, тембр та тон голосу, розвивати активне мовлення дітей їх акторські та творчі здібності; виховувати любов до художнього слова.
Театралізована діяльність є джерелом розвитку почуттів, глибоких переживань і відкриттів дитини, залучає її до духовних цінностей. Театралізовані заняття розвивають емоційну сферу дитини, примушують її співчувати персонажам, співпереживати подіям, які розігруються.
Найголовніше є те, що у ході театралізації дитина долає боязкість, невпевненість у собі, сором’язливість .
Тому, ігри-драматизації є невід’ємною частиною у повсякденному житті дошкільників, що безперечно, знайомить їх з навколишнім світом, змушує їх думати, аналізувати, робити висновки і узагальнення.