Стрічка новин до Дня Незалежності України

21 серпня 2015 року в Херсонському ясла-садку № 27 відбулося загально-садове музично-тематичне свято "Я-українець", присвячене дню Державного прапора та відзначенню двадцять четвертої річниці Незалежності України.

У заході взяли участь діти різних вікових груп та їх батьки.

Тематичний захід було спрямовано на розвиток патріотичних почуттів вихованців та любові до Батьківщини; ознайомлення дітей з символами України, її традиціями, побутом.

На святі діти читали вірші Тараса Григоровича Шевченка та інших українських поетів; виконували Гімн України; з великим задоволенням грали в народні ігри-естафети.

Свято завершилось розгляданням виставки "Моя Батьківщина - моя Україна", де були представлені малюнки дітей, твори прикладного мистецтва та слуханням українських народних пісень "Україна співоча моя".