Проведення акції "За чисте довкілля" та дня благоустрою у нашому садочку

Охороняти природу – значить охороняти Батьківщину

(Михайло Пришвін)

Сьогодні, більше ніж коли-небудь, збереження життя на Землі вимагає від нас почуття загальної відповідальності – нації за націю, особистості за особистість, людини – за всі інші форми життя.

Проведення щорічної Всеукраїнської акції « За чисте довкілля» та Днів Довкілля дозволяє реально оцінити стан навколишнього середовища, в якому ми живемо. Дає можливість уважно обдумати дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямі збереження та відновлення довкілля, визначити роль кожного жителя у збереженні нашої планети, її екосистем і ресурсів.

Так, до доброї справи впорядкування, озеленення та покращення санітарного стану території навчального закладу, залучились усі учасники навчально – виховного процесу Херсонського ясла –садка № 27, які активно беруть участь у проведенні днів благоустрою, чистих четвергів , що проходять у рамках Всеукраїнської акції « За чисте довкілля». Правцівники закладу разом з батьками із задоволенням 12.04.2018 року упорядковували 3 квітники, висадили на ігрових майданчиках 4 кущі (бузок, верба), побілили дерева на прилеглій до закладу території, на ігрових майданчиках та бордюри навколо них.

Дошкільнята із задоволення долучаються до праці дорослих, наслідуючи їх приклад, - поливають квіти, збирають сміття, підмітають доріжки. Вихователями проведено комплекс заходів, спрямованих на виховання екологічної свідомості дітей, а саме: тематичні заняття , правила поведінки в природі, проводилися хвилинки-милування в природі, дітям читалися твори В.О. Сухомлинського та інших авторів, вивчалися вірші, які допомогли зрозуміти красу нашої природи та привчали любити, берегти та примножувати її багатства.