Група "Бджілка"

Анимация Бджілка

ДЕВІЗ ГРУПИ:

Мова навчання - українська

У нашій групі працює дружній педагогічний колектив, який створює для дітей лагідний затишок та радісний настрій:

Вихователь - методист: Григораш Олена Анатоліївна

/Files/images/xmEpX-tyqLg.jpg

Помічник вихователя: Стаднік Альона Володимирівна

/Files/images/218101001_1649443298779140_7147225510357227868_n.jpg

Педагогічне кредо: "Щоб у дитячих очах загорілися промінчики, ти повинен запалити у собі сонце. Щасливе, усміхнене обличчя дитини в садочку - найвища оцінка діяльності вихователя"

Дошкільне дитинство - це ті роки, в яких діти реалізовують свої потреби у грі, в навчанні та вихованні.

У групі облаштований ігровий та розвивальний простір, який дає можливість вихованцям діяти підгрупами та індивідуально. Діти мають можливість реалізувати свої знання про оточуючий світ в різноманітних іграх, самостійно обираючи те, що їм для цього потрібно.

Вся робота в групі грунтується на спільноті, співбутті дитини та дорослого.

Педагоги забезпечують розвиток здібностей дітей через створення доброзичливої атмосфери з використанням розвивального предметно-ігрового середовища і життєвого простору дитини, згідно з вимогами Базового компоненту дошкільної освіти та оновленої освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина»