ЗОЛОТИЙ ЮВІЛЕЙ ясел –садка № 27!

Херсонський ясла –садок № 27 Херсонської міської ради

28 листопада 2014 року щиро розпахнув свої двері для святкування 50 –річного ювілею з дня свого заснування.

День народження садочка з нетерпінням чекали всі: вихованці, працівники, батьки, тому всі разом приклали чимало зусиль у підготовці до свята, творчої ініціативи,щоб свято було яскравим.

Тож святково прибана зала, приміщення груп, оформлена виставка дитячих поробок, посмішки та гарний настрій дітей і працівників створювали незабутню атмосферу радості свята.

Радість визначної події разом з вихованцями та працівниками прийшли розділити ветерани педагогічної праці Щербина Л.Я., Гусак Т.П., в.о. начальника відділу дошкільної освіти Немченко О.А., батьки вихованців.

Згадуючи про історію закладу, не залишилися поза увагою першопрохідці, люди працьовиті, творчі, закохані в свою справу , які заклали перші цеглинки в фундамент майбутнього закладу ще в далекі 60-70-ті роки.

Вихованці привітали присутніх ветеранів танцювальними номерами та квітами.

Виконуюча обов*язки начальника дошкільного відділу управління освіти Херсонської міської ради - Олена Анатоліївна Немченко вручила грамоти та подяки колективу ясел –садка та побажала, щоб світлий вогник творчості не згасав у їх серцях, щоб і подальша доля дитячого садка була успішною, увінчаною новими досягненнями на освітянській ниві, щоб заклад був затишним, теплим гніздечком для малят, щоб жилось їм весело, цікаво та радісно.

Завідувач Місенг Л.Г. без сумніву, відзначила, що кожен колектив ясел – садка № 27, свого часу, віддавав і віддає частинку свого серця дітям, сіє розумне, добре, вічне в їх душах, дарує їм радість пізнання навколишнього світу, материнську турботу. Допомога та підтримка батьків – це злагоджена та змістовна співпраця з колективом. Завдячуючи їх підтримці, ясла –садок № 27 впевнено крокує до омріяних висот.

Свято Золотого ювілею закінчилося фінальною піснею в колі дітей та святковим феєрверком.

/Files/images/50_let_sadu/Z1rRthU6TFs.jpg

/Files/images/50_let_sadu/2HVcG3mvgYc.jpg